TrackIT

Produkty TrackIT

Náš produkt poskytujeme zákazníkom v dvoch variantoch. TrackIT prevažne pre monitoring polohy osobných vozidiel.

TrackIT Pro hlavne pre monitoring stavebných mechanizmov, prípadne na rôzne špecifické telemetrické aplikácie, či zvýšenú spolahlivosť monitorovania.

Zariadenie TrackIT

Tento variant odporúčame na základný monitoring hlavne osobných vozidiel. Ak chcete vedieť, kde sa práve nachádzajú vaše vozidlá, prípadne je pre Vás podstatný najmä výkaz ciest, zariadenie TrackIT predstavuje cenovo výhodnú alternatívu.

Na zabezpečenie a monitoring pracovných mechanizmov, prípadne pre použitie ako autoalarm, odporúčame druhú možnosť, zariadenie TrackIT Pro.

Zariadenie TrackIT Pro

Je určené hlavne na dohľad stavebných mechanizmov, namiesto zabezpečovacieho zariadenia (autoalarmu, imobilizéra), prípadne na rôzne špecifické telemetrické aplikácie, či zvýšenú spolahlivosť monitorovania. V spojení s montážou doplnkových senzorov umožňuje pokročilé doplnkové funkcie, napr.:

  • senzor náklonu, slúži na detekciu manipulácie s vozidlom, napríklad pokusov o odtiahnutie,
  • sledovanie, či je zapnutý kľúčik, prípadne, či je zapnutý motor,
  • prepojenie s centrálnym zamykaním vozidla, prípadne s existujúcim autoalarmom, umožňuje jeho ovládanie na diaľku,
  • geofencing - možnosť autonómneho vyhodnocovania prítomnosti alebo neprítomnosti v oblasti nezávisle na dostupnosti servera,
  • informovanie užívateľa o alarme nezávisle na dostupnosti servera, napríklad v prípade rušenia dátovej komunikácie.

Zariadenie TrackIT Can

TrackIT Can podporuje pripojenie na zbernicu CANbus vozidla. Na podporovaných vozidlách vieme informácie zo zbernice využit napr. na meranie spotreby. Ak sa chcete dozvediet, ci je Vaše vozidlo podporované, prosím, kontaktujte nás. Zároven je to naše najlacnejšie zariadenie s analógovými vstupmi, vhodné napr. na aplikácie vyžadujúce meranie teploty.